Stránka 1 z 1

GP Brazílie

Napsal: 22 říjen 2006 12:47
od Honza
Mno když se tak koukám na výsledky kvalifikace, tak je to pro mě celkem jasné.

Massa, když už ne v první , tak během několika málo dalších zatáček sestřelí nebo vytlačí Alonsa, celé se to svede na přemotivovanost pilota, jelikož jede v domácím prostředí a chce se předvést.
Schumacher má natankováno na jednu zastávku a pozice ve středu pole je pro něj výhodná, kdyby se "náhodou" ve předu něco semlelo, tak aby se tomu vyhnul. V průběhu závodu pak nebude problém se prokousat dopředu a díky jedné zastávce nakonec dostane i Kimiho.

.... docela sci-fi :lol: :lol:

.... následky:
Schumacher Mistr světa
pokuta pro Massu
Alonso v pytli

Je to sviňárna ale dalo by se tomu i věřit což 8)

Jeane kamaráde......... těch pár kapříků pro Massu za to stojí

Napsal: 22 říjen 2006 12:56
od Tomys
Muhehe ...tak úplně to samé mne včera po kvalifikaci napadlo ... :D :D
asi to bude nářez ....

Napsal: 22 říjen 2006 21:09
od kamen
Nuz, necakal som takyto scenar. Msch uz po minulich pretekoch avizoval, ze v titul uz neveri a dnes ukazal, preco bol najlepsi. To, ze po defekte nevzdal, zabojoval a na zaver vyskolil Fsch a svojho nastupcu Rai sposobom majstra, ma prinutilo na zaver jeho kariery uznat aj jeho kvality. Nikdy som ho nemal nejak moc rad, ale dnes som obrazne povedane zlozil klobuk. Este mohol nejaku sezonu pridat a nie podlahnut tlaku medii.

Napsal: 22 říjen 2006 22:05
od Tomys
mno tak je to pryč ..Šumi měl nehoráznou smůlu ...když se má něco pkazit,tak se to pokazí ..prostě smůla ..jinak by na bednu měl ..i na vítězství ...Massa jel životní závod a řekl si o to být 1.v týmu ..Kimi se nerozloučil nejlepším umístěním ..aspon víme,že Alonso příští rok titul neobhájí ..toho se fakt nebojím
Tak díky Michaeli .. :wink: Určitě budeš chybět ..

Napsal: 22 říjen 2006 22:07
od Pavel Kaderka
Nebýt té výměny pneu ,mohlo vše být úplně jinak a rozhodně mnohem zajímavější.Ale i tak Michael předvedl proč byl sedmkrát mistrem světa a odchází ze ctí.Jakpak by to asi vypadalo,kdyby s Fernandem bojovali o 1.a 2.místo?Nicméně Kimi asi nebude mít vedle Felippeho jednoduchou pozici.On ani Fernando u McLarenu to asi nebude mít tak moc lehké.Pokusí se vytáhnout tým R.Denise znovu na výsluní kolotoče Formule1.Myslím si že teď asi Fernando sám lituje,že odchází od Renaultu Inu uvidí se příští rok.

Napsal: 23 říjen 2006 06:54
od Honza
Taky smekám před Michaelovým výkonem i když ho taky moc nemusím. Myslím že další sezona by už byla moc a nejlepší je odejít na vrcholu 8)

Myslím že Kimi dělal co mohl, nezapomeňte že jeho motor narozdíl od odtatních měl už jeden závod za sebou, proto myslím že může být za takový výsledek rád. Pokud nebudou technické problémy u Mclarenu, tak si myslím že Alonso jde správným směrem.

Honza

Napsal: 23 říjen 2006 15:31
od Standa
Závod byl velmi dobrý - a i přesto co předvedl M. Schumacher a že Alonso získal titul byl dle mého názoru nejšťastnější můžem F. Massa - vyhrál domácí závod - předním se to povedlo naposledy A. Sennovi - Po Massovi teď určitě šílí všechny Brazilčanky :twisted:

Napsal: 30 říjen 2006 09:14
od 11111
Michael v tomto závodě bojoval nejen s časovou strátou po defektu, ale také s problémy s řazením či motorem (ještě jsem po návratu do ČR nečetl vyjádření týmu Ferrari) a navíc obětoval své malé šance na titul pro budoucnost Ferrari v homologaci upgradovaného mototru. To by udělal málo kdo. Ferrari z toho bude profitovat v létech 2007-2010.